FBC ČESKÝ TĚŠÍN

MLADŠÍ ŽÁCI BÍLÍ O FOUS TŘETÍ!

MLADŠÍ ŽÁCI BÍLÍ  O FOUS TŘETÍ!

Třetí turnaj MS ligy mladších žáků sehráli dnes (sobota 13. 11. 2021)  na půdě 1. MVIL Ostrava v Krásném Poli naši MŽ Bílí. Přestože jim karantény "zeštíhlili" kádr na děsivě jednociferné číslo a složili sestavu jen díky pomoci posil z elévů a mladší žáků Černých, odehráli nakonec výsledkově i herně svůj nejlepší turnaj, ve kterém po jasných výhrách nad domácí Ostravou (5:1) i Sršni z Rožnova pod Radhoštěm (9:2) podlehli výrazněji pouze 1. SC Bohumín (2:6) a v nejdramatičtějším zápase dne pak bojovali do poslední minuty o druhé místo v turnaji se Sokolem Frenštát pod Radhoštěm - když minutu před koncem vyrovnali na 3:3 a v hektickém závěru dostali nakonec gól 6 sekund před koncem, prohráli 3:4 a obsadili tak na turnaji třetí místo. První bedna letos! Super kluci! Děkujeme všem hráčům, kteří neváhali obětovat sobotu a pomoci na hřišti i rodičům za skvělou podporu na tribuně a ochotnou pomoc s dopravou.