FBC ČESKÝ TĚŠÍN

O klubu

Historie našeho klubu se datuje létem 1998, kdy se skupinky nadšenců, hrajících po českotešínských školách, sešly v tělocvičně polské školy a realizovaly myšlenku, vytvořit tým a skočit do soutěží velkého florbalu. Postupně se otevíraly další kategorie od mužů po přípravku.

V roce 2013 jsme oslavili výročí 15 let od založení klubu. Uvědomili jsme si, že 15 let už je nějaká doba na to, abychom si připomněli, co se všechno za ty roky odehrálo. Po celou tu dobu v čele stál pan Ing. Otta Zdeněk, kterému patří velké poděkování, práci dělal především srdcem.

2015 - Předsedou klubu se stal Pavlica Petr, jednatelem Czudek Jan, oba jako statutární zástupci, sekretářem byl zvolen Karpeta Pavel

2016 - na post předsedy byl zvolen Czudek Jan, sekretářem byl zvolen Petr Pavlica, oba jako statutární zástupci, jednatelem se stal Karpeta Pavel.

2018 - post předsedy obhájil Czudek Jan, sekretářem byl zvolen Petr Pavlica, oba jako statutární zástupci, jednatelem se stal Tobola Jiří. Po dlouholeté spolupráci s DDM jsme se rozhodli jít po vlastní ose. V tomto roce jsme oslavili nádherných 20 let v kruhu bývalých hráčů a příznivců florbalu v Českém Těšíně. Zde je sestřih z těšínských minut.

2019 – Post obhájil Czudek Jan, sekretářem byl zvolen Mgr. Blecha Jan, oba jako statutární zástupci, jednatelem se stal Tobola Jiří.

2020 – je pro máš klub velmi významný, je postavena dlouho očekávaná sportovní hala, ve které budeme mít kvalitní tréninky a především domácí zápasy, na které mohou přijít fandit fanoušci, kteří mají k dispozici 250 míst k sedění. Velké poděkování patří vedení města, které v roce 2018 schválila výstavbu městské sportovní haly. Kategorie sezóny 2019/2020 jsou florbaláček / přípravka / elévi / mladší žáci / starší žáci / dorost / muži.

2021 – Post předsedy obhájil Czudek Jan, post sekretáře obhájil  Mgr. Blecha Jan, jednatelem se stal Svoboda Přemysl.

2023 - Post předsedy obhájil Czudek Jan, MBA. Sekretářem se nově stal Přemysl Svoboda a jednatelem se nově stal Putniorz Jan, trenér mužů. V této sezóně 2023/2024 jsme si připoměli 16.9. 2023 25 let od založení klubu. Oficiálně jsme na valné hromadě odsouhlasilo nové logo klubu a pro muže jsme udělali novou sadu dresů černé barvy.  Kategorie: přípravka / elévi / mladší žáci / starší žáci B / starší žáci B / dorost / muži.

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

NSA Město Český Těšín Moravsko - slezský kraj Český florbal Česká unie sportu PVZP Autel Bartosini Wafarex ZABI.CZ AGA 24 Burik Správa účelových zařízení Český Těšín MR ELEKTRO

Posledních 30 dnů: 384 | Posledních 7 dnů: 136 | Poslední den: 11