FBC ČESKÝ TĚŠÍN

Mladší žáci - Černí si vezou z Bílovce stříbro !!!

Mladší žáci "Černí" si vezou z Bílivce stříbro !!!

V prvním zápase proti Ostravským škorpionům, nam utekla výhra o chlup, po školácké chybě trenéra jsme při střidání dostali gol, ale nakonec jsme remizovali 2:2 a to nam ještě neuznali odpískaný najezd. Druhý zápas proti domácímu Bilovci, jsme takticky přetěžovali ponejvíce naší 1. lajnu a klaplo to, nakonec jsme vyhráli 6:5. Třetí a poslední zápas jsme hráli hned po druhém, pouze s 10 minutovou přestávkou a to se muselo projevit na našem výkonu, podlehli jsme skvěle hrajícímu Frýdku Místku 1:7. Děkujeme všem rodičům za paradní podporu a klukům a za skvěly týmový výkon. Diky Vám všem, Robo.