FBC ČESKÝ TĚŠÍN

SŽ si vezou z Třince první 3 body

SŽ  si vezou z Třince první 3 body

První 3 body ze zápasu s Frýdkem - Místkem

Náš druhý turnaj v Třinci jsme zahájili proti domácímu týmu velmi rozpačitě a v prví třetině jsme propadli 5:0. Po krátké a jasném rozboru 1. třetiny se kluci "probrali" a v druhou třetinu jsme vyhráli 4:0. V rozhodující třetí třetině jsme dotahovali, ale soupeř nás nakonec porazil celkově 11:8. Do druhého zápasu jsme nastoupili proti Frýdku- Místku, ten zpočátku začal tlakem, který jsme ukončili krásným prvním gólem. Nákonec jsme se stěstím a to hlavně v poslední části hry, kdy kluci již hledali poslední kousky kondičky, zdolali soupeře 4.0 a těšíme se z prvních třech bodů.