FBC ČESKÝ TĚŠÍN

 
FBC ČESKÝ TĚŠÍN

Příští zápas

Stará Ves n/O vs FBC Český Těšín

Datum a čas konání: 22.9.2019 10:30

Přípravka v Petrovicích

Přípravka v Petrovicích

Petrovice 30.3.2019 turnaj „Přípravek“

Jako rodič „fanoušek“ jsem se rozhodla sepsat nezávislé zhodnocení celkového dne, který jsem strávila jako doprovod syna na turnaj do Petrovic.  Chlapců se zúčastnilo dostatek, a byli rozdělení do tří skupinek, které se střídaly.

První zápas, ve kterém jsme bohužel nachytali toho nejsilnějšího soupeře z celého turnaje, bych zhodnotila jako nášup po proflámované noci, jelikož hoši působili dojmem, že ještě dospávají ☺.         O tom hovoří i výsledek 18:2. Bylo to takové pestré probuzení.

Druhý zápas byl již bojovnější – došlo k velké (a za mě) té nejlepší změně a to byla výměna brankáře, který se velice dobře ukázal právě v hřišti (pokud jsem dobře a pozorně sledovala, dal tři góly v celém turnaji) a nový brankář si zasloužil tu největší pochvalu za podržení celého manšaftu (chytal jako bůh ☺ a to bez nadsázky).  I zde však byl soupeř silnější – u nás chyběla výbušnost. Střely na branku sice byly, ale spíše takové to koulení míčku po zemi – chyběla silná střela, která by brankáře protihráče překvapila.

Třetí zápas se nijak moc nelišil od toho druhého, zde však s rozdílem, že kluci bojovali mnohem více. Avšak dle mého názoru časté střídání po velice krátké době na hřišti způsobilo to, že než se kluci stačili rozkoukat byli  protihráči u naší branky a přes veškeré snahy brankáře se jim povedlo dát o tři góly více než nám. Kluci po každé chybě koukají směrem k rodičům nebo trenérům a i tato sekunda může mít za důsledek další gól.

Čtvrý zápas, však byl pro naše „malochy“, ale i pro nás rodiče opravdový „nervák“☺ . Na dětech šlo vidět, že aspoň toho posledního soupeře chtějí porazit – zápas byl vyrovnaný a bojovnost našich kluků byla opravdu viditelná. Šancí bylo opravdu mnoho, ale štěstí při střelách na branku bohužel nepřálo. Kluci bojovali a každý z nich chtěl být ten, kdo tam ten míček pošle, a proto se zapomínalo na obranu. Často se sešli v hloučku všichni naši hráči, a snažili se obehrát protihráče všichni tři,  ale zapomínali se vracet a bránit.

Každým dalším turnajem přípravky je vidět zlepšení. Kluci již začínají hrát společně,  a opravdu se snaží.

Chtěla bych pochválit všechny kluky, kteří hráli, ale největší pochvala za mě patří prvnímu brankáři (při hře v hřišti)  a brankáři, který odehrál zbylé tři zápasy.

S pozdravem

„Objektivní“ maminka

 

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Tabulka

1. FBC Český Těšín 0 0:0 0
2. 1. FBK Rožnov p. R. 0 0:0 0
3. Orca Krnov 0 0:0 0
4. FBC Šternberk 0 0:0 0
5. Sokol Kostelec na Hané 0 0:0 0
6. Stará Ves n/O 0 0:0 0
7. SK Domaslavice 0 0:0 0
8. FBS Olomouc 0 0:0 0
9. Sokol Frenštát p. R 0 0:0 0
10. FBC Hlučín 0 0:0 0
11. FBC Přerov 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FBC Český Těšín
FBS Olomouc
12:5
Podrobnosti
Město Český Těšín MŠMT Moravsko - slezský kraj Český florbal Smolo AGA 24 Gymnázium Josefa Božka Český Těšín Kovona Nadace OKD SRDCOVKA Bartosini Autel
Česká unie sportu
Správa účelových zařízení Český Těšín Burik elevan

Počet návštěv: 22466
Posledních 30 dnů: 561 | Posledních 7 dnů: 166 | Poslední den: 18

© 2019 FBC ČESKÝ TĚŠÍN | Všechna práva vyhrazena | florbaltesin@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne