FBC ČESKÝ TĚŠÍN

 
FBC ČESKÝ TĚŠÍN

Partneři

NSA - www.msmt.cz - Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Město Český Těšín - tesin.cz - Město Český Těšín podporuje florbalový klub pravidelnou finanční dotací na činnost.

Moravsko - slezský kraj - www.msk.cz

Český florbal - www.ceskyflorbal.cz

Česká unie sportu - www.cuscz.cz - Poslání ČUS Hlavním posláním ČUS je vytvářet optimální podmínky ke sportovní činnosti, která se realizuje v jejích základních organizačních článcích, tj. ve sportovních klubech, tělovýchovných jednotách a národních sportovních svazech.

PVZP - www.pvzp.cz - Partner klubu v oblasti pojištění.

Autel - www.autel.cz - AUTEL je inženýrsko-dodavatelská společnost zajišťující spolehlivé a pružné služby a dodávky nejmodernějších technologií na klíč pro průmyslové celky.

Bartosini - www.bartosini.cz - Obchodní společnost Bartosini s.r.o. nabízí pestrou nabídku kování pro celoskleněné prvky. Nabízíme jen materiály a komponenty, které jsou certifikovány a prošly požadovanými technickými zkouškami. Garantujeme svým klientům bezproblémové zpracování technických kritérií dle zákonných norem.

Wafarex - www.wafarex.com - O firmě Společnost WAFAREX, s.r.o. působí na trhu od roku 1996 a specializuje se na dodávky strojírenských náhradních dílů, jako jsou ložiska a jejich příslušenství, těsnění, klínové řemeny, maziva, průmyslová lepidla, spojovací materiály, řezací nástroje, řetězy a řetězová kola. Cílem naší společnosti je maximální spokojenost zákazníka, a repliki zegarków proto jsme připraveni poskytnout služby na nejvyšší možné úrovni, počínaje vypracováním cenové a termínové nabídky, která obsahuje různé varianty řešení, přes poradenskou činnost a spolehlivou dodávku zboží v minimálním časovém horizontu a za předem dohodnutých podmínek. Pro stalé obchodní partnery nabízíme bezskladové hospodářství, zajímavé platební podmínky, servis v oblasti logistiky a další nadstandardní řešení dle požadavku objednavatele. Od roku 2008 jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2008, kde systém jakosti zaručuje našim partnerům ještě vyšší kvalitu služeb. Věříme, že spolupráce s námi Vám přinese mnoho úspěchů. Petr ROMAN jednatel firmy WAFAREX, s.r.o.

ZABI.CZ - www.zabi.cz - Společnost ZABI CZECH s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost polské firmy ZABI Sp. z o.o. Na českém trhu zastupuje jednoho z největších polských výrobců pojezdových kol a vybavení pro posuvné brány. Kompletní sortiment V naší nabídce naleznete kompletní sortiment všeho, co nějakým způsobem umožňuje a ulehčuje pohyb nákladu: pojezdová kola a kolečka, kladky, rolny a válečky. V segmentu vybavení pro posuvné brány nabízíme nosné vozíky, profily, hákové zámky, rolny a další doplňky. Portfolio služeb jsme v poslední době rozšířili o renovaci polyuretanových běhounů starších pojezdových kol. Dále nabízíme také potahování libovolných kovových, litinových a hliníkových součástek polyuretanem o různých stupních tvrdosti.

AGA 24 - www.aga24.cz - Zabýváme se prodejem zejména trampolínových setů, doplňků a náhradních dílů k trampolínám. Na našich stránkách dále najdete pestrou paletu produktů, které jsou nezbytnou součástí, nebo vhodným doplňkem Vašich domovů či zahrad. Pro děti jsme připravili spoustu elektrických autíček, dřevěných hraček, odrážedel, tříkolek, houpaček a domečků od různých výrobců.

Burik - www.burik.cz - Firma Burik působí na trhu od roku 2006. Naší hlavní činností je zakázková výroba dresů a sportovního oblečení takřka pro všechny sporty. Dresy Vám navrhneme nebo se necháme inspirovat Vaším návrhem.

Správa účelových zařízení Český Těšín - www.suzct.cz - Správa účelových zařízení Český Těšín Hlavním předmětem činnosti příspěvkové organizace je poskytování služeb občanům v oblasti volnočasových aktivit, zajištění provozu tělovýchovných, rekreačních a dalších zařízení města Český Těšín.

Florbalshop.cz - www.florbalshop.cz - prodejna florbalového vybavení v Havířově u autobusového nádraží. Při nákupu je nutné oznámit, že se jedná o hráče FBC Český Těšín. Získáte slevu 15% při platbě v hotovosti, 12,5% při platbě kartou. Na stránkách je poradna - nákup hole, obuv ...

Gymnázium Josefa Božka Český Těšín - www.gmct.cz

MR ELEKTRO - www.mrelektro.net - Elektromontáže na rodinných domech, bytových jednotkách a dalších stavbách. Nabízíme kompletní elektroinstalace na klíč. Od NN přípojky, vypracování projektu el. rozvodů, veškeré instalace, elektrické topení, montáž rozvaděče, kompletace, montáž hromosvodu, až po závěrečnou revizi.

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

NSA Město Český Těšín Moravsko - slezský kraj Český florbal Česká unie sportu PVZP Autel Bartosini Wafarex ZABI.CZ AGA 24 Burik Správa účelových zařízení Český Těšín MR ELEKTRO

Počet návštěv: 67590
Posledních 30 dnů: 456 | Posledních 7 dnů: 130 | Poslední den: 7

© 2024 FBC ČESKÝ TĚŠÍN | Všechna práva vyhrazena | florbaltesin@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne