FBC ČESKÝ TĚŠÍN

Starší žáci B vezou z Horní Suché 3 body

První zápasy starších žáků B v nové sezóně 2022/2023

Naší SŽ B nastoupili po prázdninách natěšení do svého prvního zápasu v Horní Suché proti týmu Orlové. Už od počátku jsme chtěli moc vyhrát a jelikož nám soupeř nekladl příliš velký odpor, podařilo se nám vstřelit brzy první gól. To nás vyburcovalo ke skvělému výkonu a nakonec jsme vyhráli 7:1. Druhý zápas proti domácí Horní Suché probíhal zpočátku velmi vyrovnaně a podařilo se nám vstřelit první gól, to vzbudilo u soupeře respekt a první třetinu jsme ustáli obstojně. V druhé třetině však soupeř vstřelil několik rychlých branek, získál tímto psychicky navrch a začal nás přehrávat v osobních soubojích a precizních nahrávkach. Nakonec jsme podlehli 1:8. Chci moc poděkovat všem hráčům za nasazení a skvělou týmovou práci, rodičům za podporu. Nakonec vezeme domů 3 body a celkový výsledek je fajn:-) Na tréninzích víme na co se zaměřit a věřím, že na další zápasy, které budou za měsíc (15. 10), budeme už připraveni zasče o kousek lépe. S pozdravem trenéři Robo a Samo.