FBC GYMNÁZIUM Český Těšín získalo své první 3 body v nejvyšší soutěži dorostenců.
V prvním utkání proti Vsetínu jsme drželi obstojně krok pouze v počátku utkání, po několika laciných gólech jsme nakonec podlehli domácím 5:13. V druhém zápase jsme vstřelili první branku a to kluky nabudilo tak, že předvedli neskutečný výkon a vyhráli nad týmem FbK Orlicko-Třebovsko 3:2. Děkujeme hráčům za perfektní výkon a rodičům za podporu.
Počet návštěv: 11541
Posledních 30 dnů: 314 | Posledních 7 dnů: 51 | Poslední den: 7
© 2026 FBC ČESKÝ TĚŠÍN | Všechna práva vyhrazena | florbaltesin@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze