V sobotu 1.10 naši elévové odehráli první turnaj v Ostravě na Dubině.
Jsme rádi, že máme v týmu nové kluky, kteří silně přispěli k tomuto pěknému výsledku.
Celkově byl tento turnaj dobrým začátkem v nové sezóně.
Děkujeme klukům za jejich velmi aktivní přístup, rodičům za podporu na tribudě a všem našim sponzorům.
Třenéři Honza a Michal :)
Počet návštěv: 11547
Posledních 30 dnů: 309 | Posledních 7 dnů: 49 | Poslední den: 6
© 2026 FBC ČESKÝ TĚŠÍN | Všechna práva vyhrazena | florbaltesin@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze